Slider

Rok szkolny 2016/2017

Klasa IIa Konkurs - Przegląd Teatrów Profilaktycznych Nauczyciel prowadzący: mgr E. Szpak
Dominik Mikuszewski, Bartosz Kapciak Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017 Nauczyciel prowadzący: mgr M. Godyń
N. Mazur, N. Pachura, W. Rejmuza, J. Warszawska I miejsce, I miejsce, wyróżnienie, wyróżnienie Ogólnopolski konkurs dla nastolatek ,,Podziel się wiedzą" Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak
Dominika Świderska I miejsce świat zawodów w CKZiU Jaworzno Nauczyciel prowadzący: mgr A. Jarmóz-Maślanka
Martyna Parzoch, Szymon Bizub I miejsce etap miejski i II miejsce etap wojewódzki, III miejsce etap miejski, drużynowo I miejsce etap miejski, III miejsce etap wojewódzki - Konkurs marynistyczny ,,Polska Marynarka Wojenna, a Obrona Wybrzeża Polskiego'' Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek
Drużynowo III miejsce Konkurs strzelecki o ,,Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna" Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek
Dawid Helbin  wyróżnienie XI Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla klas II Nauczyciel prowadzący: mgr M. Bluj
Martyna Parzoch wyróżnienie Konkurs na esej organizowany przez Gimnazjum nr 4 we Wrocławiu Nauczyciel prowadzący: mgr B.Wrona
Dominik Mikuszewski wyróżnienie XI Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla klas I Nauczyciel prowadzący: mgr M. Godyń
Bartosz Kapciak I miejsce - Konkurs Matma z LO 2 Nauczyciel prowadzący: mgr M. Godyń
Dominik Mikuszewski Konkurs graficzny Myszkuj, Surfuj, twórz Nauczyciel prowadzący: mgr D. Dzimińska-Bizub
Drużynowo Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs GUS ,,Oddal to wszystko co szkodzi zdrowiu'' Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak
Paulina Kwadrans wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak
Martyna Parzoch, Paulina Kwadrans wyróżnienie III Konkurs Piosenki okresu ,,Solidarności''  Nauczyciel prowadzący: mgr R. Janowska-Przybek
Borys Piasecki, Natalia Mroszczak wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" Nauczyciel prowadzący: mgr R. Janowska-Przybek
Drużynowo III miejsce Konkurs Strzelecki o ,,Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna" Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek
M. Parzoch, M. Stadnicki, P. Klimczak II miejsce Międzygimnazjalny Konkurs ,,Arbiter Elegentiarum" Nauczyciel prowadzący: mgr A. Kośmider
Drużynowo III miejsce Papieski Turniej Piłki Nożnej Nauczyciel prowadzący: mgr G. Stadler

Rok szkolny 2015/2016

Maciej Kopeć I miejsce Angielski z LO III Nauczyciel prowadzący: mgr M. Botko
P. Stachańczyk, K. Małek, K. Markiewicz I miejsce Technika na co dzień Nauczyciel prowadzący: mgr E. Fila
M. Ludwik, D. Grygiel, M. Osuch I miejsce Miejski Konkurs na prezentację: ,,Palący problem - niska emisja" Nauczyciel prowadzący: mgr M. Malinowska
Drużynowo I miejsce Ogólnopolski Program Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt ,,Akademia Dojrzewania" Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak
Drużynowo I miejsce I Międzyszkolny Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora ZS nr 4 Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek
Martyna Parzoch I miejsce etap miejski ,,Polska Marynarka Wojenna, a Obrona Wybrzeża Polskiego Nauczyciel prowadzący: W. Gawryś, E. Ryczek, M. Pyrek-Pyszczak
Paulina Kwadrans II miejsce ,,Polska Marynarka Wojenna, a Obrona Wybrzeża Polskiego Nauczyciel prowadzący: W. Gawryś, E. Ryczek, M. Pyrek-Pyszczak
Paulina Kmiecik II miejsce Angielski z LO III Nauczyciel prowadzący: mgr L. Ciołczyk
Michał Kliemt II miejsce etap miejski, III miejsce etap wojewódzki Konkurs im. Anny Sokół EUREKA LOK JA TO WIEM 2016 Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek
Martyna Parzoch II miejsce etap wojewódzki Konkurs im. Anny Sokół EUREKA LOK JA TO WIEM 2016

Nauczyciel prowadzący: mgr E. Ryczek

Drużyna chłopców II miejsce Zawody miejskie w siatkówkę Nauczyciel prowadzący: mgr M. Smolak
Mateusz Gębala III miejsce Angielski z LO III Nauczyciel prowadzący: mgr M. Botko
Kamil Żelazny wyróżnienie X Jaworznicki Konkurs Matematyczny Nauczyciel prowadzący: mgr M. Bluj
Natalia Ciura wyróżnienie Eureka - ogólnopolski konkurs fizyczny Nauczyciel prowadzący: mgr E. Fila
Bartosz Kapciak wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016 Nauczyciel prowadzący: mgr M. Godyń
I. Wolan, J. Kantek, M. Parzoch, M. Pawlus, M. Kiemt, A. Noga, M. Ludwik wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak
Julia Wojtyra finalistka etapu regionalnego Ogólnopolski Konkurs Geologiczno - Środowiskowy ,,Ziemia w okowach lodu" Nauczyciel prowadzący: mgr T. Nowak

Rok szkolny 2014/2015

Kamil Solarz Finalista w III Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "E-Gimnazjalista" Nauczyciel prowadzący: mgr Donata Dzimińska-Bizub
Martyna Kloc I miejsce w Konkursie oratorskim "Przeczytaj i opowiedz" Nauczyciel prowadzący: dr Beata Wrona
M. Parzoch, J. Żurawek, M. Kliemt I miejsce drużynowo, III miejsce drużynowo, I, II miejsca indywiduwalnie "Polska Marynarka Wojenna, a Obrona Wybrzeża" Nauczyciel prowadzący: mgr Wierosława Gawryś, mgr Elżbieta Ryczek
Bartosz Kapciak Wyróżnienie w "Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015" Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Michał Kopydłowski Tytuł Najlepszego Biologa w Międzygimnazjalnym konkursie z biologii w LO 2 Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Zuzanna Arbitan I miejsce w kategorii wiersz w Konkursie 25 lat samorządności w Jaworznie organizowany przez Bibliotekę Miejską w Jaworznie Nauczyciel prowadzący: mgr Krystyna Wójcik
Monika Nieużyła, Agata Czeluśniak I miejsce w kategorii literacko-plastycznej w Konkursie 25 lat samorządności w Jaworznie organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Jaworznie Nauczyciel prowadzący: mgr Krystyna Wójcik
Emilia Nowak Kwalifikacja do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii

Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek

Drużyna chłopców I miejsce w biegach przełajowych szkół gimnnazjalnych  

Rok szkolny 2013/2014

Patrycja Kokoszka Finalistka Wojewódzkiego Konkursy Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Patrycja Kokoszka Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska
Justyna Przystawska Laureatka konkursu o Złote Pióro Prezydenta Nauczyciel prowadzący: mgr Iwona Parzoch

Rok szkolny 2012/2013

Patrycja Kokoszka Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Patrycja Kokoszka Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Szpak
 Łukasz Twardowski  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej  Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Szpak, mgr Romana Janowska-Przybek
 Justyna Przystawska  ,,Złote Pióro" XVII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego ,,O Złote Pióro Prezydenta Jaworzna - 2013"  

Rok szkolny 2011/2012

Daria Huber Laueratka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Paulina Kościelniak Laueratka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr M. Malinowska
Michał Ryba Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Paulina Kościelniak Laueratka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
 Klaudia Stocerz  Laueratka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii  Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek

 Patrycja Matracz

 Gimnzjum nr 5

Paweł Kantorowicz

 III miejsce w przeglądzie form muzycznych w XI Festiwalu Kultury dzieci i młodzieży

 II miejsce w Mistrzostwach Jaworzna Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców

II miejsce w V wojewódzkim konkursie piosenki żołnierskiej

 Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Szpak

 Nauczyciele wychowania fizycznego

Nauczyciel prowadzący: mgr Romana Janowska-Przybek

 

Rok szkolny 2010/2011

Maria Mitenko Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr M. Malinowska
Daniel Bogusz Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Tomasz Zarabski Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila
     
     

 

Rok szkolny 2009/2010

Anna Ciupider Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Anna Ciupider Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila
Maria Mientenko Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Katarzyna Osowska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgrJolanta Majcherek
Patrycja Matracz I miejsce w Konkursie Recytatorskim "Jawor 2010" Nauczyciel prowadzący:mgr Iwona Parzoch
Aleksandra Kasprzyk Złote Pióro w kategorii proza w konkursie "O Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzna" Nauczyciel prowadzący:mgr Urszula Kałuża- Mnich
Katarzyna Osowska Srebrne Pióro w kategorii poezja w konkursie "O Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzna" Nauczyciel prowadzący:mgr Beata Wrona
Cemre Sinanoglu Brązowe Pióro w kategorii poezja w konkursie "O Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzna" Nauczyciel prowadzący:mgr Beata Wrona
Marek Kuś 1 miejsce w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego "Polubić Przyimek" w III LO w Jaworznie Nauczyciel prowadzący:mgr Joanna Radomska
Marek Kuś 1 miejsce w Jaworznie z uczniów klas drugich w ogólnopolskim konkursie "Wielki Konkurs Słownictwa dla uczniów gimnazjum" dla klas II i III Nauczyciel prowadzący:mgr Barbara Ziętek
Marek Kuś 1 miejsce w konkursie fotograficznym "Ziemia- dom dla wszystkich" Nauczyciel prowadzący:mgr Jolanta Majcherek
Anna Ciupider 1 miejsce w IV JKM Matma z LO2 Nauczyciel prowadzący:mgr Małgorzata Godyń
Tomasz Zarabski Tytuł Taona w Polsko-Ukraińskim Konkursie z Fizyki "Lwiątko 2010" Nauczyciel prowadzący:mgr Ewa Fila
  1 miejsce w sztafetach 4 razy 50m w stylach dowolnym i grzbietowym chłopców i dziewcząt w Mistrzostwach Jaworzna w Pływaniu Nauczyciel prowadzący:mgr M. Pyrek- Pyszczak
Filip Kołtowski 1 miejsce w pływaniu [ styl dowolny] w Mistrzostwach Jaworzna w Pływaniu Nauczyciel prowadzący:mgr M. Pyrek- Pyszczak
Miłosz Stefańczyk 1 miejsce w Miejskim Konkursie Informatycznym "Sport i Rekreacja w Jaworznie" Nauczyciel prowadzący:mgr Donata Dzimińska- Bizub
  1 miejsce drużynowo w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Nauczyciel prowadzący:mgr Elżbieta Ryczek
  1 i 2 miejsce indywidualnie w etapie miejskim w Konkursie Wiedzy Morskiej pn. "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego Nauczyciel prowadzący:mgr Elżbieta Ryczek

 

Rok szkolny 2008/2009

Aleksandra Kasprzyk Laureatka Srebrnego Pióra „Konk. O Złote Pióro ..” Nauczyciel prowadzący: Urszula Kałuża – Mnich
Piotr Ciura Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Krystyna Wójcik
Aleksandra Madej Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, oraz Finalistka XII Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Piotr Ciura i Urszula Łoś Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila,
Martyna Knot Grand Prix I Wojewodzkiego Konkursu Piosenki Zolnierskiej Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Szpak i mgr. Elżbieta Ryczek,
Klaudia Gawrys i Tomasz Pniak I miejsce w et. miejskim i II miejsce w etapie wojew.KonkursuPolska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiegodrużynowo Nauczyciel prowadzący: mgr Elzbieta Ryczek,

 

Rok szkolny 2007/2008

Karolina Mocek Finalistka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Bluj
Katarzyna Pluta Finalistka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Edyta Pichnar Laureatka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Klaudia Starzycka Finalistka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Bluj
Aleksandra Lazarek Finalistka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Konrad Matlak Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska
Konrad Matlak Finalista w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii Nauczyciel prowadzący: mgr Danuta Kania

 

Rok szkolny 2006/2007

Anna Kozik Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Konrad Matlak Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek
Aleksandra Godyń Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Krystyna Wójcik
Paweł Wicher Finalista w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki i Astronomii Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila

 

Rok szkolny 2005/2006

Adam Ples Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila
Adam Ples Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Halina Kwiatkowska
Adam Ples Laureat w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska
Konrad Matlak Finalista w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii Nauczyciel prowadzący: mgr Jolanta Majcherek

 

Rok szkolny 2004/2005

Aleksandra Dźwig Złote Pióro w konkursie "O Złote Pióro Prezydenta Mista Jaworzna" Nauczyciel prowadzący: mgr Beata Wrona
Beata Grucel Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Adam Ples Finalista w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila
Gabriela Fic Finalistka w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska
Bartosz Tusiński Finalista w Wojewodzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska

 

Rok szkolny 2003/2004

Ewa Czopik Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Godyń
Tomasz Galas Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila
Michał Stolarczyk Finalista w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Piszczek
Michał Stolarczyk Finalista w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki Nauczyciel prowadzący: mgr Jacek Piątek

 

Rok szkolny 2002/2003

Michał Kumor Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska

 

Rok szkolny 2001/2002

Bartłomiej Dudek Finalista w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii Nauczyciel prowadzący: mgr Małgorzata Malinowska
Klaudia Bałazińska Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki. Nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Fila